Plăci Gravură Laser Engravers Advantage

0,00 EUR + TVA
Cere ofertă
  • Dimensiuni generoase: Plăcile au dimensiunea de 610 x 1.220 mm, asigurând suficient spațiu pentru proiecte mari și complexe.
  • Grosime standardizată: Cu o grosime de 1,5 mm, se potrivește perfect pentru gravură la adâncime de 0,08 mm, garantând un finisaj precis.
  • Versatilitate în prelucrare: Materialul poate fi tăiat cu laser, prelucrat cu fierăstrău, burghiat, termoformat și lipit, oferind soluții creative nelimitate.
  • Finisaje premium: Disponibil în variante mată și periată pentru opțiunile de argintiu și auriu, oferind un aspect elegant și sofisticat.
  • Compatibilitate excelentă: Este ideal pentru aplicații în semnalistica interioară și exterioară, precum și în realizarea panourilor de control și plăcuțelor cu indicații.

Materiale profesionale

Produse testate, folosite zilnic in productie.

Gama completa

Tot ce ai nevoie pentru print si display.

Branduri de incredere

Furnizori consacrati, rezultate constante.

Suport specializat

Consultanta rapida si practica.

Stoc local, livrare rapida

Materiale disponibile, fara intarzieri.

Plăci Gravură Laser Engravers Advantage
Plăci Gravură Laser Engravers Advantage
Cere ofertă