• Telefon

    021.252.73.86

    Fax

    021.253.12.07

    Adresa

    Bulevardul Basarabia 256, Poarta 4, incinta Faur, sector 3, Bucuresti, Romania

    Cod Postal

    030352, O.P. 39, C.P. A-17

    Email

    info@leykom.ro

  • Telefon

    021.221.94.53

    Fax

    021.221.94.54

    Adresa

    Bulevardul Basarabia 256, incinta Faur (Poarta 4), sector 3, Bucuresti, Romania

    Cod Postal

    030352, O.P. 39, C.P. A-17

    Email

    info@leykom.ro

  • Telefon

    0725.154.721

    Fax

    021.253.12.07

    Adresa

    Str. Ramnicu Sarat 88, incinta Agrotem, Braila, jud. Braila, Romania

    Cod Postal

    810166

    Email

    braila@leykom.ro

  • Telefon

    0269.228.218

    Fax

    0269.228.844

    Adresa

    Str. Sibiului 2, Et. 3, Selimbar, jud. Sibiu, Romania

    Cod Postal

    557260

    Email

    sibiu@leykom.ro

  • Telefon

    0268.312.040

    Fax

    0268.317.755

    Adresa

    Str. Zizinului 106A, incinta Duplex 3, Hala D6-D7, Brasov, jud. Brasov, Romania

    Cod Postal

    500407

    Email

    brasov@leykom.ro

  • Telefon

    0264.555.932

    Fax

    0264.555.933

    Adresa

    Str. Avram Iancu 442-446, E60, incinta Coratim II, tronson XVI, Floresti, jud. Cluj, Romania

    Cod Postal

    407280

    Email

    cluj@leykom.ro

  • Telefon

    0736.777.845

    Fax

    Adresa

    Soseaua Industriala nr 6 , Logistic Park, Constanta, Romania

    Cod Postal

    900147

    Email

    constanta@leykom.ro

  • Telefon

    0232.244.240

    Fax

    0232.244.243

    Adresa

    Bd. Poitiers 10, incinta Tehnopolis, Iasi, jud. Iasi, Romania

    Cod Postal

    700671

    Email

    iasi@leykom.ro

  • Telefon

    0256.436.393

    Fax

    0256.221.024

    Adresa

    Str. Caprioarei 9, Com. Ghiroda, jud. Timis, Romania

    Cod Postal

    307200

    Email

    timisoara@leykom.ro

Contacteaza-ne!

Scrie-ne un mesaj sau solicita sa fii contactat telefonic

Selecteaza divizia

Societatea va utiliza datele dvs. cu caracter personal in conformitate cu Politica de confidentialitate pe care va rugam sa o consultati in prealabil.

arrow_upward